Żaluzje drewniane, tzw. shuttersy cieszą się sporym zainteresowaniem u osób ceniących sobie naturalne piękno i niepowtarzalny wygląd.

Nadają się na podwórko, patio, jacuzzi na świeżym powietrzu czy do kuchni ogrodowej.

Drewniane żaluzje tworzą przepiękne refleksy świetlne, jest to niesamowita gra cieni w pomieszczeniu, fajne jest też to, że nie blokują przy tym naturalnej cyrkulacji powietrza.Jest to naprawdę idealne rozwiązanie nie tylko w upalne, słoneczne dni, ale również gdy mamy chęć na chwilę intymności.
Dodatkową zaletą jest system ruchomych deseczek,która pozwala na regulację przenikania światła do wnętrza np.tarasu czy balkonu.

Ruchome shuttersy spełniają wiele funkcji od wizualnych po komfort i ochronę przed deszczem czy gradem , są niezmiernie praktyczne i efektowne a ciepły, sentymentalny wygląd desek daje idealną scenerię i grę światła z cieniem.Wszystko dzięki prostej konstrukcji, która pozwala szybko otwierać i zamykać każdy element.

Taka dekoracja nigdy się nie znudzi. Jeśli zdecydujemy się na instalację shuttersów, możemy mieć pewność, że to inwestycja na wiele lat.

Czyż to nie piękne? Nam się bardzo podobają.

Dodaj komentarz