oświetlenie ogrodów Katowice

Oświetlenie zewnętrzne sprawia, że tuż po zachodzie słońca przyjemniej jest przebywać w ogrodzie a odpowiednio dobrane światło tworzy ciepły nastrój i wydobywa piękno ogrodu.

Montowany przez naszą firmę system oświetlenia to przede wszystkim bezpieczeństwo dla całej rodziny. Zaprojektowano je  tak,by niskie napięcie 12 Volt  w pełni oświetliło  wasz ogród a zarazem było naprawdę bezpieczne.
Oświetlenie to również można montować do już istniejącego systemu a co ciekawe nie trzeba wielkiego kopania tylko można układać na powierzchni. Złącza i transformatory są bardzo szczelne ( IP44) i
 spełniają wymogi wszystkich norm europejskich  a niektóre z nich są przygotowana do ciągłej pracy pod wodą ( IP68). Oświetlenie  jest doskonałej jakości ,a ich powierzchnia jest odporna  na wszelkie warunki atmosferyczne.  Lampy mogą być wyposażone w:diody LED które dają naprawdę dużą jasność światła. Jeszcze należy dodać, że pobór energii jest znacznie niższy od tradycyjnego, a co za tym idzie jest bardzo oszczędne,także podsumowując widzimy same zalety !!!!!

Dodaj komentarz