Pozwolę sobie na w kilku krótkich słowach wyrazić swoje zadowolenie z tego co stworzyliśmy.

Niebanalny design, biezpieczeństwo, komfort w użytkowaniu, energooszczędność!!!!

To było wyzwanie

Prostota, nowoczesność a zarazem funkcjonalność ale to nie wszystko, ogród miał nie tylko cieszyć oko w dzień ,być częścią zabaw dla dzieci,miał również być nieziemsko piękny i uzytkowy nocą.

Gdy zaczeliśmy realizację tego projektu mówiłam sobie ” banalnie prosty” niestety pomyliłam się tym szybkim stwierdzeniem, bo jak to mówią nie chwal dnia przed zachodem słońca.

Największym wyzwaniem w tej realizacji było oświetlenie i dlatego chciałam się na tym przede wszystkim skupić, bo ogród ogólnie spełnia wszelkie wymogi funcjonalności, jest stworzony nie tylko dla rodziny z dziećmi ale również dla rodziców którzy po całym dniu ciężkiej pracy mogą swobodnie korzystać z uroków swojego ogrodu relaksując się nie tylko w otoczeniu natury ale też w towarzystwie znajomych na wieczornych pgaduchach i z kieliszeczkiem aromatychnego sherry czy brendy.

Mieliśmy okazję współpracować z przesympatyczną rodziną która całkowicie nam zaufała co do aranżacji i wykonania przez nas całego ogrodu wraz z oświetleniem. Powiem szczerze że dawno nie spotkałam się z taką otwartością i chęcią współdziałania.

Oświetlenie w tym ogrodzie to kluczowy element tej realizacji więc na tej części chciałam  się najbardziej skupić.

Zamontowane przez nas oświetlenie to przede wszystkim bezpieczeństwo dla całej rodziny. Zaprojektowano wszystko tak, by niskie napięcie 12 Volt  w pełni oświetliło każdy zakątek ogrodu i żeby było naprawdę dla wszystkich bezpieczne. Co również jest istotne , nie szrpie po kieszeni gdy przychodzi rachunek za energię!!

Podziwiajmy, oceniajmy, chętnych do zmian w swoich ogrodach namawiamy . Dzwońcie, piszcie, umawiajcie się z nami , pomożemy, zrobimy projekt i go zrealizujemy. Zapraszamy!!Oświetlenie ogrodów Katowice

 

Oświetlenie ogrodów Katowice

Oświetlenie ogrodów Katowice

Oświetlenie ogrodów Katowice

Oświetlenie ogrodów Katowice

Oświetlenie ogrodów Katowice

 

 

 

Dodaj komentarz